Здравейте, приятели! Тази събота ни очаквайте в Пловдив. Ще се забавляваме заедно от 10,00 до 18,00 часа в “Цар Симеоновата градина”. Ще създаваме структури от клечки, прътове, плоскости и … хвърчила. Очакваме ви
This entry was posted on Friday, September 20th, 2013 at %I:%M %p
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
Posted in: Uncategorized, Новини


